Luxafor gaisa kvalitātes mērītājs

Luxafor gaisa kvalitātes mērītājs

Luxafor gaisa kvalitātes mērītājs

Luxafor iekštelpu gaisa kvalitātes mērītājs ziņos par augstu CO₂ līmeni un mudinās vēdināt telpas, lai novērstu infekcijas riskus!

Luxafor CO₂ mēra un analizē telpas gaisa kvalitāti un paziņo, kad nepieciešama vēdināšana

Kā novērst neredzamo gaisā esošo vīrusu izplatību
un samazināt infekcijas risku

Visizplatītākais mikroorganismu un vīrusu pārneses veids ir aerosoli. Pilnībā neredzami, tie elpojot un runājot, nokļūst gaisā un to mikrosokopiskās daļiņas izplatās līdzīgi, kā dūmi, piepildot telpu visapkārt. Tiklīdz tie atrodas ārpus mutes, tā mikroskopiskās daļiņas izturas līdzīgi kā dūmi, neredzamā veidā aizpildot telpu visapkārt.

Bez vēdināšanas aerosols paliek gaisā un ar laiku kļūst arvien koncentrētāks, un tas ievērojami palielina inficēšanās risku.

Šīs daļiņas, kuras mēs izplatām ar parastu izelpu, var inficēt cilvēkus, kuri pavada vairāk nekā dažas minūtes inficētās personas piecu metru rādiusā, atkarībā no laika un mijiedarbības veida.

Scenāriji, kuros ventilācija glābj dzīvības

Kaut gan mēs nevaram šīs daļiņas redzēt, par laimi, mēs varam izmērīt CO₂ (ogļskābās gāzes) līmeni gaisā – tā ir gāze, ko izelpojam vienlaicīgi ar aerosola daļiņām, kas var pārnēsāt infekciozus vīrusus. Paaugstināts CO līmenis telpā  nozīmē, ka tajā var būt šīs mikroskopiskās lipīgās daļiņas, un
 telpai nepieciešama tūlītēja vēdināšana
.

Mazas ietilpības bārā

Ja telpas tiek vēdinātas ar labu gaisa kondicionēšanas sistēmu, vai turot atvērtus logus, un bārā pavadītais laiks tiek saīsināts, pastāv zems risks, ka tikai viena persona no piecpadsmit, inficēsies.

Pulcējoties dzīvojamā istabā

Inficēšanās risks samazinās līdz vienai personai, ja visa grupa pulcējoties slēgtā telpā lieto sejas maskas, saīsina pulcēšanās ilgumu un kārtīgi vēdina telpu.

Klasē ar 24 skolniekiem

Ja nodarbības laikā telpa tiek vēdināta, atverot logus vai izmantojot gaisa kondicionieri, un starpbrīžos visi skolnieki pamet klasi, lai nodrošinātu pilnvērtīgu vēdināšanu, saslimšanas risks dramatiski samazinās.

Birojā

Inficēšanās risks samazinās, ja tiek izmantota dabīgā ventilācija, lai izvairītos no inficēto daļiņu recirkulācijas jeb atkārtotas nonākšanas un izplatības uz citām telpām. Darba stacijas ir izvietotas zig-zag formā un kolēģi uztur divu metru distanci.

Esi informēts, kad nepieciešama vēdināšana

Esi informēts, kad nepieciešama vēdināšana

Iegūsti detalizētu informāciju par gaisa kvalitāti

Luxafor produktus jau izmanto

0
apmierināti darbinieki visā pasaulē no tādiem uzņēmumiem kā

Kā Luxafor CO₂ palīdz uzturēt
labākos iespējamos telpas apstākļus

Kā tas strādā

Luxafor CO₂ tehniskās detaļas

Pasūti Luxafor CO₂ gaisa kvalitātes mērītāju!

Luxafor CO₂ palīdzēs ieviest veselīgu ieradumu regulāri vēdināt telpas

Komplektā iekļauts:

EUR 149.00 (iesk. PVN)

Pieprasīt cenu pasūtījumam vairumā

Vēlies pasūtīt vairākas Luxafor iekārtas uzreiz?
Nosūti mums ziņu, un mēs Tev sagatavosim vislabāko piedāvājumu!

Biežāk uzdotie jautājumi